Sanitas SUR 42

TOP 4 v kategorii Ultrazvukové čističky

Sanitas SUR 42

POPIS ULTRAZVUKOVÁ ČISTIČKA SUR 42: * ultrazvukové čištění předmětů, * JEMNÉ A DŮKLADNÉ ČIŠTĚNÍ: * zlaté, stříbrné a kovové šperky, * CD a DVD, * brýle, * vodotěsné...
1 574 Kč

Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 83 412 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 29 136 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové službyZdarma99 % • 51 641 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč93 % • 6 117 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč92 % • 511 984 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta29 Kč92 % • 18 996 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 671 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 88 152 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč93 % • 17 406 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 108 060 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč95 % • 57 104 recenzíDalší informace

43 KHz
Objem
0.55 l

• , zakoupeno v Electro World

• Renomovaná značka - o to větší je zklamání!
    • Přístroj tak akorát hezky modře svítí a bzučí. Ale nevyčistí skoro nic. Až z podrobného manuálu jsem se dočetla, že samonatahovací hodinky (automaty) se v něm čistit nemají, protože se zmagnetizují. A já mám troje, na webu takové varování nebylo! Brýle to nevyčistí taky, skla trochu, ale zašlou špínu kolem nosníků a nožiček vůbec. To víc zmůže starý kartáček na zuby a jar. Hodila jsem tam zašlou desetikorunu - taky nic moc, měděný třpyt se nekonal. Historický prsten s onyxem se tam dávat nesmí, protože by pulzy mohly poškodit kámen. Takže za mě vyhozené peníze! A prsten odnesu radši ke zlatníkovi...

Zase jsem jednou naletěla na reklamu a vyhodila 1500,- Možná, že víc vyčistí ultrazvukové krámy z Číny na baterie. Ale mě už přešla chuť cokoliv kupovat.

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• Malá, funkční, jednoduché ovládání.
    • Malá účinnost

POPIS

ULTRAZVUKOVÁ ČISTIČKA SUR 42:

• ultrazvukové čištění předmětů,
  • JEMNÉ A DŮKLADNÉ ČIŠTĚNÍ:
  • zlaté, stříbrné a kovové šperky,
  • CD a DVD,
  • brýle,
  • vodotěsné hodinky,
  • břitvy a žiletky,
  • protézy a ortodontické aparáty,
  • stříbro,
  • pera,
  • kola,
  • mince a jiné kovové předměty,
  • digitální časovač,
  • 5 různých přednastavených časů,
  • síto na malé části,
  • modré osvětlení interiéru při provozu,
  • LCD displej.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Electro World

• Renomovaná značka - o to větší je zklamání!

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• Malá, funkční, jednoduché ovládání.
    • Malá účinnost
  • , zakoupeno v Alza.cz

• Malý skladný účinný
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Electro World

• vejdou se pohodlně brýle
  • , zakoupeno v NEJCENY.cz

• čistí dobře brýle i šperky, časovač se vypne sám.
    • brýle s větší roztečí se tam vejdou na těsno

• malý, při dostatečně dlouhém čase (7,5 min) vyčistí i brýlová skla

Výrobek jsem zvolila z důvodu, že byl hodnocen na netu jako vítěz testu. Nemám osobní zkušenost ve srovnání s jinými výrobky, ale z mého pohledu plní svoji funkci dobře, vyhovuje mi poměr cena/výkon

• , zakoupeno v Pilulka.cz

Čisté brýle v pohodlí domova

• Malá a skladná čistička
    • Nedokonale čistí a je hlučná

• Funguje dobře
    • Je trochu hlučnější