Jeken 6200A

TOP 16 v kategorii Ultrazvukové čističky

Jeken 6200A

Čistička ultrazvuková JEKEN 6200A 1400ml Ultrazvuková čistička 6200A vyčistí vše od povrchových nečistot a to jen pomocí vody a vibrací, které vytváří ultrazvuk. Ultrazvukové...
2 690 Kč
Garantovaný nákup z Ajtrade.cz

Skladem • 1 varianta110 Kč95 % • 18 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma100 % • 1 311 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta60 Kč96 % • 2 029 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 911 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 26 221 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 3 049 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč95 % • 6 160 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma92 % • 2 892 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta85 Kč95 % • 224 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma87 % • 280 207 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 5 374 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 3 518 recenzíDalší informace

Objem
1.4 l
Frekvence čištění
42 KHz

• Dostatečně velká vanička
    • Plastové víko je obtížně uchopitelné.

Přístroj mám krátce, nelze tedy hodnotit komplexně. Byl zakoupen především k čištění brýlí. To splňuje beze zbytku. Má k tomu dostatečně velkou vaničku, vejdou se i velké sluneční brýle. Jedinou vadou na kráse je plastové víko, které klouže v ruce a je obtížné ho uchopit. Jinak naprostá spokojenost.

• , zakoupeno v atoselektro.cz

• Ihned jsem vyzkoušela na brýle a na stříbrné prstýnky,brýle i prstýnky byly jako bych si je teprve koupila,prostě perfektní. Myslím,že i cena je adekvátní
    • Jen maličká nevýhoda,musí se vytahovat ze zásuvky,aby se vypnul,a nemá ohřev vody,což mi také moc nevadí,použila jsem teplou vodu z kohoutku

Jsem opravdu velmi spokojená a doporučuji

Spokojenost

Objem
1.4 l
Frekvence čištění
42 KHz

Čistička ultrazvuková JEKEN 6200A 1400ml

Ultrazvuková čistička 6200A vyčistí vše od povrchových nečistot a to jen pomocí vody a vibrací, které vytváří ultrazvuk. Ultrazvukové vlny o frekvenci 42kHz generují vibrace , které vytvářejí efekt kavitace , tedy vznik milionů mikroskopických bublinek, které pronikají i do nejjemnějších záhybů a dutin čištěného předmětu. Bublinky následně spolu s vibracemi strhávají nečistoty z celého povrchu předmětu.

Parametry produktu digitální rozbrazení nastavených hodnot časovač

Technické parametry

• Rozměry nerezové vany: 175 x 145 x 70 mm
  • Příkon: 70 W
  • Napájení: 220 -240V AC, 50/60Hz
  • Hmotnost: 1,75 kg
  • Příslušenství: plastový koš, držák na čištění řemínků hodinek, držák na čištění dvou CD nebo DVD

Specifikace

• Objem nádoby: 1,4 l
  • Příkon: 70 W
  • Teplota ohřevu: 0 C
  • Vytížení: 0 h/den
  • Pracovní kmitočet: 42 kHz
  • Požadované vlastnosti: bez ohřevu, časovač, displej
  • Materiál: plast
  • Délka vany: 175 mm
  • Šířka vany: 145 mm
  • Hloubka vany: 70 mm
  • Délka: 222 mm
  • Šířka (mm): 183 mm
  • Výška (mm): 157 mm

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Dostatečně velká vanička
    • Plastové víko je obtížně uchopitelné.

• , zakoupeno v atoselektro.cz

Jsem opravdu velmi spokojená a doporučuji

Spokojenost

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• spokojenost
  • , zakoupeno v suntech.cz

Rychlost vyřízení objednávky

• , zakoupeno v NEJCENY.cz

• rozměry
    • možnosti nastavení

Testováno zatím 3x. Zkoušel jsem bez chemie i s chemií. Čištění vcelku bez problémů. Lehké zklamání z čištění akvarijního příslušenství od vodního kamene-mřížky ionizátorů mi to vlastně pořádně nevyčistí. OStatní,šperky, brýle, hodinky, nářadí - splnilo očekávání.

Mám čističku krátce.

• , zakoupeno v NEJCENY.cz

• k danému účelu slouží dobře

• Funguje jak má
    • ------