AEG USR 5516

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v www.kupsitolevne.cz

• Tento výrobek již mám a jsem spokojená. Teď jsem ho koupila jako dárek synovi.

Výrobek je skvělý. Zvláště pro ty, co nosí brýle.

• , zakoupeno v Nejlevnější Zboží.cz

Spolehlivě čistí nečistoty.

• , zakoupeno v segu.cz

produkt doporučuji ostatním

Produkt nemá žádné parametry.

AEG USR-5516 je výborný ultrazvukový čistič se širokým spektrem možností použití.

Pro svou činnost využívá zařízení oscilační generátor, který uvádí čistící kapalinu do kmitání, což umožňuje odstranění i těch nejmenších nečistot usazených na nedostupných místech.

Tímto způsobem je možné hloubkově vyčistit šperky, brýle, zubní protézy a jiné předměty.

Pomocí přibaleného držáku můžete odstraňovat nečistoty i z CD, DVD a blu-ray disků.

• , zakoupeno v www.kupsitolevne.cz

Výrobek je skvělý. Zvláště pro ty, co nosí brýle.

• , zakoupeno v Nejlevnější Zboží.cz

• kompaktni
    • nutnost cisteni sperku a hodne zaspinenych bryli 2x - 3x za sebou

pomer "cena-vykon" naprosto dostacujici

• jednoduchá obsluha
    • výrobek není zbytečně veliký

z internetové nabídky
    funkčnost odpovídá očekávání

• , zakoupeno v Alza.cz

I

• výborně vyčistí brýle,šperky,hodinky
    • kameny na špercích se krásně lesknou
    • šperky jsou po vyčištění jak nové

výborná věcička,určitě vyzkoušejte

• , zakoupeno v OKAY.cz

Nízká cena, solidní provedení a funkčnost, pro domácí užití dostačující.

• cena,
    • výrobek splnil očekávání,
    • snadné zacházení,
    • dobrý vzhled

Pro čištění brýlí a menších předmětů vhodné. Větší obroučky se neponoří v košíku celé, je třeba je čistit nadvakrát. Za tuto cenu mi přijde výhodné.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• na to co potrebuji dostacujici
    • po trech minutach vypina

dobry pomer cena/kvalita